رویه های ارسال سفارش

جهت ارسال سفارس سه روش در نظر گرفته شده است که شما در مرحله ثبت سفارش و قبل از ورود به صفحه پرداخت باید یکی از این روشها را انتخاب کنید.

  1. پست پیشتاز
  2. تیپاکس
  3. پیک موتوری

1-پست پیشتاز

در صورت انتخاب این گزینه هزینه بر اساس جدول تعیین شده از سوی شرکت پست ایران که وابسته به حجم و وزن کالای شما دارد بر روی مبلغ فاکتور اضافه میشود.این مبلغ به هنگام ارسال کالا مستقیما به شرکت پست پرداخت شده و شرکت در این موضوع به هیچ عنوان ذینفع نیست. توجه فرمائید در صورت انتخاب شرکت پست ایران جهت ارسال مرسوله عموما برای شهر تهران 2روکاری و برای بقیه شهرها 3 روزکاری زمان لازم است تا مرسوله بدست شما برسد.

پس از ارسال مرسوله یک کد 13 رقمی توسط سامانه پیامکی ما برای شما ارسال میشود که میتوانید با استفاده از این کد در سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست نسبت به رهگیری مرسوله خود اقدام نمائید.

2-تیپاکس

با انتخاب شرکت تیپاکس بعنوان یکی از خدمات دهندگان حوزه حمل و نقل  در بخش انتخاب شیوه های ارسال شما هیچ هزینه ای بابت ارسال مرسوله خود در زمان صدور فاکتور پرداخت نمیکنید و در زمان دریافت مرسوله در محل خود مبلغ را به شرکت مذبور مستقیما پرداخت مینمائید.

عموما مرسوله های ارسالی توسط شرکت تیپاکس دارای یک کد 15 تا 25 رقمی است که از طریق خود شرکت تیپاکس و نیز از طریق سامانه پیامکی ما برای شما ارسال میشود که میتوانید با استفاده از این کد در سیستم رهگیری آنلاین شرکت تیپاکس از شرایط و موقعیت مرسوله خود مطلع شوید.مرسوله های ارسالی توسط شرکت تیپاکس برای شهر تهران عموما طی 24 ساعت کاری و برای شهرهای دیگر 48 ساعت کاری تحویل داده میشوند.

3-پیک موتوری

اگر شما ساکن شهر تبریز هستید و آدرسی در تبریز دارید میتوانید با انتخاب این گزینه بسته خود را توسط پیک موتوری دریافت نمائید.جهت این کار از طریق شرکت با شما تماس گرفته شده و آدرس دفتر ارسال به شما داده میشود و شما میتوانید با ارسال پیک و یا حتی حضور در محل بسته خود را تحویل بگیرید.زمان تحویل مطابق ساعات کاری مجموعه میباشد که در تماس تلفنی به شما اطلاع داده میشود.

لطفا به نکات زیر توجه فرمائید:

  • توجه فرمائید که مرسولات ارسالی توسط پست و یا تیپاکس پس از تحویل به شرکت مربوطه خارج از اختیار و اراده شرکت میباشد و ممکن است بر اساس شرایط و زمان گاها تغییراتی در زمان تحویل کالا توسط شرکتهای مذبور پیش بیاید.
  • ارسال تمامی خریدهای ثبت شده قبل از ساعت 12 ظهر در همان روز و خریدهای ثبت شده بعد از آن زمان به روز بعد موکول میشود
  • مرسولات خریداری شده از ساعت 12 روز چهارشنبه به بعد و روزپنجشنبه و نیز روزهای قبل از تعطیلات رسمی با توجه به انبار شدن بسته در محل شرکت حمل و نقل کننده در روز تعطیل ارسال نمیشود و بسته ها در اولین روز کاری بعد از تعطیل ارسال میشوند.